Lezbiyen Hikaye

Müşterimle Karımı Birlikte Siktik

Teknik konularda danışmanlık olan işim her zaman yoğun bir çalışma gerektiriyor. Müşterilerim genelde kendi çalışma saatlerinden sonra görüşmeyi tercih ederler. Hafta içinde akşam üstü saat 5’den sonra ve hafta sonları müşteri ziyaretleri yoğun olur. Bu yüzden normal mesai saatlerinde çalışan arkadaşlarımı eve çağırmak oldukça zor oluyor. Bahsini ettiğim erkek arkadaşlarım, karımın hep sabırsızlıkla beklediği kişiler. Zar zor işimi ayarlayıp eve dönebileceğim saatte arkadaşlardan biri gelir, karım yarı şeffaf dantel bir gecelikle karşılar. Kapıdan giren arkadaşım, içerideki ışık nedeniyle karımın iç çamaşırsız vücudunun hazır olduğunu anlar, zaman kaybetmezler, karım çabuk bir duş alan arkadaşın yarağını daha banyo kapısının önünde yalamaya başlar, yatak veya kanepede amını yalatmakla devam eder ve amı ile götünü gelen erkeğin gücü tükenene kadar siktirir. Arkadaşımız gidene kadar bekler, yıkanmaz, sonra da ben karımın döl bulaşan neresi varsa orasını yalarım, içi dolu amına girerim. Ama benim çalışma saatlerim yüzünden bu işler hep aceleye gelir.

Bir kaç ay önce bulunduğumuz şehre gelen bazı yabancı iş adamları danışmanlık için çağırdılar. Önce bir süre email yoluyla konunun esasları üzerinde görüştük. Gelenlerin ikisi aylık tuttukları mobilyalı bir apartmanda kalıyorlardı. Bir araya gelip çalışma sırası geldi. Hafta içi bir gün öğle saatlerinden itibaren kaldıkları apartmanda çalışmaya karar verdik. Bütün gün ve akşam hem çalışır hem sohbet edebilirdik. Ayrıca ikisini cinsel açıdan tatmin edecek bir veya iki kadını nasıl bulacaklarını sordular. Parayla çalışan değil de zevk için erkek isteyen kadın dediler. Konuşunca anladımki, aradıkları şey iki erkekle sevişmeyi seven bir kadın. Öyle olunca hiç düşünmeden karımdan bahsettim. Yakın arkadaşlarımı zaman zaman karımı sikmeleri için eve çağırdığımı söyledim. Ama aynı zamanda iki arkadaşımı çağırmamı pek istemezdi karım. Durumu anlattım ve aklıma gelen planımı söyledim; karımı iş toplantısında bana yardım etmek için götürecektim, işin içinde sikiş olduğunu bilmeyecekti. Karımı uygun şekilde tavına getirmek onlara kalacak, iki erkek beraber olmasına itiraz edecek fırsat bırakmayacaklardı. O iş kolay, bize bırak, tecrübeliyiz dediler. Karımın neyi sevdiğini sordular, aklınıza gelen her sikiş şeklini, ağzına, içine, üstüne istedikleri gibi boşalabileceklerini, sadece aşırı zorlamaya ve acıya karşı olduğunu anlattım. Plan tamamdı. Hem çalışır hem de serbestçe sikişebilirdik. İkisi karımla ilgilenirken benim ne yapmak istediğimi sordular, duruma göre bakarız dedim. Siz zaten iki kişi olduğunuza göre ben araya girmem, seyirde kalırım, siz istediğiniz kadar yaparsınız, ben de belki arada sizin boşalttıklarınızı yalarım dedim. Onların aradıkları da tam buymuş. Biz karını sikerken sen bizim istediklerimizi yap dediler. Tam kafadar insanlarmış.

Karıma söyledim, işin sikiş tarafı haricinde elbette, çok sevindi çalışırken benim yanımda olacağı için. Evde yanlız sıkılmayacaktı ama benimle gelip sikileceğini bilmiyordu.
Öğleden sonra saat 2’ye gelirken kapılarını çaldık. İkisi de 40’ın üstünde yaşlarda, orta boylu nazik insanlardı. Buyur ettiler, karımı tanıştırdım, biraz lafladık sonra da masaya geçip çalışmaya başladık. Karım yanımda oturuyor, ben söylediğim zaman notlar alıyordu. Ona çok iş düşmediği için zaman zaman mutfağa gidip çay kahve servisi ile ilgilendi. Karımla beraber oturduğumuz yerden evin koridoru ve sonundaki yatak odası ile yatak odasına bitişik banyo görünüyordu. Koridor üzerinde bir yatak odası daha vardı.

Çalışmamız üç saate yakın sürdü. Konuyu oldukça toparlamıştık. Müşterilerimden biri “ben biraz yoruldum, ara verelim, kendime gelmek için ben bir duş alacağım” dedi, kapısı açık olan yatak odasında üstünü çıkardı, iç çamaşırlarıyla banyoya gitti. Yanımda oturan karım da gördü. Banyodan duş sesleri duyuluyordu. Bu sırada masadaki diğer müşteri “şimdi hatırladım, bugün getirdikleri temiz havluların hepsini benim odama koymuşlar. Onun banyosunda havlu yok” dedi. Karım hemen “ben götürüp yatağa bırakırım şimdi” dedi, diğer yatak odasına havlu almaya gidince masadaki müşteri “kolay bir başlangıç yapmak için” diyip göz kırptı bana. Karım aldığı havlular elinde yatak odasına girerken adam banyonun kapısını açıverdi. Çıplak adamı karşısında bulan karım önce durdu sonra da elindeki havlulardan birini adama verip yanımıza döndü. Duş alan adam biraz sonra üzerinde rahat giysilerle geldi. Diğer adam kalktı, eşime “banyoyu kullanmak istersiniz zannederim, size eşlik edeyim” diyince ne yapacağını bilemeyen karımı önüne katıp banyoya götürdü. İlk duş yapan adam bir koltuğa otururken ben de karımla adamın arkasından bakıyordum. Yatak odasına girince önden giden, daha doğrusu götürülen karım döndü bana baktı, benim sessiz ve hafif gülümseyen yüzümü gördü, arkasından gelen adamın bir şeyler söylemesi üzerine adamın üzerindeki elbiseleri çıkarmaya başladı. En son adam kilotla kalınca bu sefer adam karımın bluzunun düğmelerini yavaş yavaş çözmeye başladı. Bu sırada karım bana gülümseyerek bakıyordu. Beklemediği sürpriz hoşuna gitmişti ama adamların aslında müşteri olmalarından kaynaklanan ciddiyet havasından kendini kurtaramamıştı. Adam karımı ciddi tavırlarla kilotu kalana kadar soydu sonra banyoya girdiler, beraber duş almaya başladılar. İkisinin de kilotları ıslanmış, adamın dikilmiş siki ıslak kilotunu kabartmıştı.

Karım tuvaleti göstererek adama bir şeyler söyledi, adam da eğilip karımın kilotunu çıkardı, kolundan tutarak karımın duşta işemesini seyretti sonra elini karımın bacakları arasına sokup sonra parmaklarını yaladı. Duş bittikten sonra adam karımı havluyla kuruladı, havluyu karıma verdi, kendini kurulattı. Bunlar olurken salonda oturan diğeri çoktan üzerindekileri çıkarmış, sikini havaya dikmiş, koltukta bekliyordu. Karımla adam salona çıplak döndüler, adam ayakta durup bakınan karımın vücudunu bir yandan karımın yüzüne bakarken yavaş hareketlerle okşamaya, her tarafını ellemeye başladı. Karım iyice havaya girmiş, bir yandan koltukta oturan adama gülümsüyor, sikine bakıyordu. Yanındaki adam önden karımın amını elleyince karım inlemeye başladı. Adam sonra elini çekip parmaklarını karımın ağzına verdi, yalattı. Parmaklarındaki bol tükürükle beraber tekrar amını elledi, karım zevkle bacaklarını aralayınca herhalde adamın parmakları karımın amına girmiş olmalıki karımın inlemesi birden arttı. Sonra adam karıma geri giderek koltuktaki arkadaşının kucağına oturmasını ve sikini amına almasını söyledi.

Konuşma şekli gayet yumuşaktı ve karım her söyleneni yapıyordu.  Karım adamın sikini kavradı, bacaklarının arasına sürttü sonra derin bir ohh çekerek içine aldı. Ayaktaki adam da karşı kanepeye oturdu, benim de soyunup yanına oturmamı istedi. İkimiz çıplak yanyana oturup karımın diğer adamın siki üzerinde inip kalkmasını seyrettik. Yanımdaki adam karıma bacaklarını iyice açıp amına sikin girip çıktığını göstermesini söyledi. Karım iyice zevke gelmişti. İnliyerek, ahlayıp oflayarak sikişi sürdürdü. Biraz sonra karımı kucağında siken adam bana, gelip önünde yere yatmamı söyledi, ben yere yattıktan az sonra adamın böğürmeye ve karımı belinden sıkıca tutarak kucağına iyice bastırmasından boşaldığını anladım. Karım da o son hareketlerde zevkin doruğuna çıkmıştı. Adam, bacakları defalarca titreyip kasıldıktan sonra karıma kalkıp benim başımın üzerinde çömelmesini söyledi. Karım söyleneni yapınca amındakiler yüzüme, ağzıma dökülmeye başladı. Karımı daha da kendime çekip amını yaladım. Bu sırada karımı duşa götüren adam karımı kaldırdı, masanın üzerine yatırdı, bacaklarını açıp amını yalamaya başladı. Ben yattığım yerden kalkarken koltuktaki adam bana sikini yalayıp temizlemesini söyledi. Söyleneni yaparken diğer adam da masanın üstündeki karımın bacaklarını havaya dikmiş, sikmekle meşguldu. Ben de, karım da adamların istediklerini zevk alarak yapıyorduk. Masada karımı siken adam da bir süre sonra boşaldı ve gene bana karımın amını yalattırdı.

Daha sonra temizlenip ara verdik, konuşmaya daldık. Biraz önceki ciddi iş toplantısı bu sefer herkes çıplak, sikiş sohbetine dönmüştü. Adamlar karıma sikiş ile ilgili her konuyu açıkça soruyorlardı. Biri biraz sonra götden sikececeğini söyledi, karım da benim önce alıştırmak için yardım etmesini istedi. Ben de arkadaşlar karımı sikerken genellikle karımın göt deliğini yalayıp hazırladığımı ama bazen ben yalamasam bile karımın arkadaşa götünü dönüp sikmesini kendi söylediği de olur dedim. Benzer şekilde konuşurken dışarıdan ısmarladığımız hafif bir şeyler atıştırdık. Adamlardan birinin siki normal boyda fakat oldukça kalındı. Kocanın söylediği hoşuma gitti, ben de götünü sikmek istiyorum, ne dersin? dedi karıma. Karım da, bilmem, acıtır dedi. O zaman krem kullanalım dedi adam, kalktı, gel yatak odasına dedi. Karım adamın arkasından yatak odasına gitti. Ben ve diğeri salonda konuşmaya devam ettik. Yanımdaki adam mutfağa bir içecek almaya gitti, salona dönerken biraz durup yatak odasına baktı, karın çömelmiş arkadaşın sikini köküne kadar ağzına alıyor dedi. Ben de, birazdan köküne kadar götüne de alır dedim. Gerçekten de birkaç dakika sonra salona kadar gelen seslerden öyle olduğu anlaşıldı. Az sonra da vurma sesleri geldi. Yanımdaki adam, gerçekten kökledi, helal olsun karına, çok şanslısın dedi.
Son derece verimli bir iş toplantısı olmuştu.

About the author

Can Kılıç

Add Comment

Click here to post a comment

mobilbahis, youwin giriş,