Sikiş Hikaye

Genç Çıtır Karımla İlk Grup Sex Tecrübemiz

Ben yılmaz 29 yaşındayım ve 7 yıllık evliyim evlendiğimiz de karım 19 bende 22 yaşında ve çok gençtik bundan dolay çok hareketli ve ateşli bir sex hayatımız vardı.

Hatta birazda hızlı diye biliriz, ama tabi bunlar hep ikimiz arasındaydı. Son zamanlarımızda farklı arayışlar istemeye başladım sanırım. Bunun nedeni bir gün eve giderken yaklaşık 10 m ilerimde karımın diz altı basma eteği ile salına salınan yürürken görmemdi. Karımı gördüğüm anda hala çok seksi ve hala alımlı olması beni heyecanlandırmıştı. kalçaları harikaydı. Bu arada bir adım önümde yürüyen iki gencin konuşmasını duydum. Karım hakkında konuşuyorlardı ve onu nasıl sikecekleri konusunda birbirlerine yorumda bulunuyorlardı. Bir an sinirlensem de sonra hoşuma gitmeye başladı. Karımın hemen arkasından eve girdim ve beline sarılarak dudaklarına yapıştım ne oluyor demeye bırakmadan eteğini kaldırdım ve içine girdim. Akşam da ona olanları anlatım bana kıskanmadın mı? diye sordu aslında çok kıskandım ama bu hoşuma gitti dedim oda bana seni daha çok kıskandırayım o zaman dedi sonra da bana bari yakışıklılar mıydı deyince çok hoşuma gitti ve üzerine çıkarak onu yeniden sikmeye başladım sikerken de onlarında yanımızda olmasını ister misin? diye sormaya başladım eşim utanarak kafasını çevirdi ama çok ısrar edince eğer sen istersen bende isterim dedi. Özelikle hoşuma giden tiplerse dedi.

Sonraki sevişmelerimizde hep başka erkekler fanta izlerimiz de oldu birlikte bu konularda filmler izledik hatta o yaz Bodrum da deneyelim dedik ama karım cesaret edemedi. İstanbul’a geldiğimizde sex hikayelerini okurken bizim gibi birkaç çiftin diye bir siteden faydalandıklarını gördüm google girdim ve Masöre ulaştım. Sonra olayı karıma anlatım ve masörün de şartları gereği bir akşam web cam açtık o sırada nasıl olduysa sanırım masörün uzmanlığı ile karımla web cam karşısında sevişmeye başladık bu bizim için ilk adım oldu 2 gün sonrada masörümüzü arayarak randevu aldık. Masaj yaptıracağım gün eve erken gittim karım kuaföre gitmiş ve Bodrum’da bile giyemeyeceği sexy bir kıyafet almış giymişti. Vakit geldiğinde masörümüzü kapıda karşıladık web camde tanıştığımız gibi son derece kibar bir beyefendi geldi oturduk 5 dk sohbet ettikten sonra masaja başlayabileceğimizi söyledi yatak odamıza geçtik masör bana karınızı soymak ister misiniz dedi ve bende karımı soydum sonra “beni kim soymak ister” dedi karım bu işe talip oldu ve masörümüzü soydu ve sonra uzandı masörümüz karımın ayaklarından masaja başladı bu sırada bende oturmuş onları izliyordum. Sonra masör iyice yukarı çıktı karımın bacak arsına gelmişti karımın çıkarmaya çekindiği tangasını yavaşça çıkardı ve benim suratıma fırlattı bu beni çok tahrik etti karımı da iyice tahrike etmişti artık parmakları karımın amını okşuyor ve karım kıvranıyordu göz göze geldiğimizde bana çok ateşli baktı.

Sırtına masaj yapacağı zaman kalçalarına oturdu ve siki kalçalarının arasına yerleşti sırtına iyice masaj yapıyordu sikide kalçalarına ve amına masaj yapıyordu fakat içine girmiyordu bana doğru döndü onay bekledi ben yatak dan katlım karımın yanına geldim ve eğilerek kulağına sordum içine girsin mi diye? oda sen istiyor musun diye bana sorunca elimi kalçalarına attım ve kalçalarını aralayarak masöre karımı sikermisin dedim bunu derken çok heyecanlandım ve zevk aldım masör karımın içine yavaşça süzüldü ve masaj yaparken içine girip çıkıyordu banda karımı öpmemi söyledi bende denileni yaptım tabi ben karımı öperken masör karımı sikiyor du bu harikaydı sonra karımın dönmesini istedi ve masaja aynen devam etti sonra bana karımın bacaklarını aralamasını söyledi bende yaptım ve sikini karımın amına yavaş ca soktu ama karımın karın ve göğüslerine masaja devam ediyordu bana da yine karımı öpmemi söyledi harika bir şeydi sonra karımı benim kucağıma yatırdı ve öyle sikmye devam etti karımı kucağımda sikiyordu müthiş bir zevkti sonra bende soyundum ve karımı domaltıp masör karımın amını sikerken bende altına girdim ve onun amını yalıyordum ben yalarken masörün daşakları nın suratıma değmesi ayrı bir heyecan verdi. Masör nereye boşalmamı istersiniz diye sordu karım içime boşal dedi zaten korunduğu için sorun yoktu ikisi de büyü bir titremeyle boşaldı. müthiş bir masajdı artık tekrar tekrar masaj yaptırıyoruz.

About the author

Can Kılıç

Add Comment

Click here to post a comment

mobilbahis, youwin giriş,